UnIT Prague


20150331_StudentiCVUT

Šestý ročník oblíbené programovací soutěže se bude konat 16. 4. 2019, tentokrát online. Soutěžit se bude ve 3 různých kategoriích.

Více na webu http://unit.bestprague.cz.

O soutěži

UnIT je týmová programovací soutěž s doprovodným programem, která si klade za cíl sblížit studenty IT oborů s firemními partnery přímo na půdě ČVUT.

Soutěž UnIT je novým konceptem, vycházejícím z osvědčeného principu technické soutěže EBEC, kterou naše organizace na ČVUT úspěšně pořádala již šestým rokem. Název soutěže UnIT odráží myšlenku spojení dvou základních prvků – “University” a “IT”.

Hlavní ideou celého projektu je umožnit studentům vyzkoušet si ve škole nabyté znalosti při řešení praktického problému, k čemuž leckdy ve škole nebývá příležitost. Podporujeme tím nejenom soutěživost a kreativitu studentů, ale také jejich kontakt s potenciálními zaměstnavateli – našimi firemními partnery.

První ročník této soutěže se za podpory Fakulty elektrotechnické se konal 21. 4. 2015 v NTK. Kromě samotné soutěže zde byl bohatý doprovodný program: přednášky partnerů, workshopy a turnaj v Buláncích o sud piva.